elite skillz
Elite Skillz - Centrum Rozwoju Dziecka Młodzi Wojownicy

CZY TWÓJ NASTOLATEK CHCE STAĆ SIĘ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE?

Zamiast poddawać się jego nastrojowi i nastawieniu, zabierz go do naszej szkoły sztuk walki! Nastolatki są sprytne i zdolne – ale mogą też być swoimi najgorszymi wrogami. Pomiędzy presją rówieśników, wrodzoną chęcią buntu przeciwko rodzicom i rosnącym poziomem hormonów, przebywanie w ich pobliżu może być trudne. Ale wszystko, czego potrzebują, to ujście frustracji – i możliwość nauczenia się, jak być najlepszym.

CZY TWÓJ NASTOLATEK POTRZEBUJE WSPARCIA W JEDNYM Z TYCH OBSZARÓW?

 • Podejmuje pochopne, źle przemyślane decyzje i potrzebuje lepszej perspektywy.
 • Jest prześladowany w szkole – albo to on dokucza. Nie ma wystarczającej ilości ćwiczeń lub ma potrzebę schudnąć.
 • Ma niską samoocenę i przez cały czas wydaje się być przygnębiony. Poddaje się, gdy sprawy stają się trudne i przez to nie osiąga swoich celów.

Wychowywanie nastolatka wymaga wytrwałości i cierpliwości…

NA SZCZĘŚCIE ISTNIEJE KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE…

Jeśli chcesz dla swojego nastolatka tego, co najlepsze, chcesz, aby miał narzędzia, których potrzebuje, aby odnieść sukces teraz i później – i chcesz, aby stało się to bez konieczności „wyrywania sobie wszystkich włosów z głowy” w trakcie tego procesu… Nakłonienie ich do zrobienia wszystkiego, co chcesz, może wydawać się całkowicie niemożliwe, a nie wiesz, od czego zacząć?

Dyscyplina, Szacunek i Wytrwałość

Nauka sztuk walki pomaga dzieciom nauczyć się, jak przezwyciężyć swoje problemy i uczyć się ważnych lekcji – takich, które będą towarzyszyć im w drodze do domu, sali lekcyjnej i do końca życia.

TWÓJ NASTOLATEK BĘDZIE DOJRZEWAŁ Z KAŻDĄ KOLEJNĄ LEKCJĄ!

Nastolatki, które uczą się sztuk walki, uczą się korzyści płynących z samokontroli i dyscypliny na każdej lekcji. Nasze zajęcia kładą nacisk na podstawowe wartości, takie jak dyscyplina, szacunek i wytrwałość. Uczniowie dowiadują się, że sposób, w jaki traktują innych – w dojo i poza nim – odzwierciedla ich jako ludzi i wpływa na ich zdolność do osiągania celów.

POZNAJĄ WARTOŚĆ SZACUNKU DO SIEBIE I INNYCH!

W naszej szkole sztuk walki szacunek jest podstawową dyscypliną. Uczniowie muszą zawsze traktować swojego instruktora i innych uczniów z szacunkiem. Ostatecznie nastolatki, które uczą się sztuk walki, uczą się, że kiedy szanują siebie, będą też szanowani przez innych ludzi.

PRAWIDŁOWY OSĄD TO NIEZBĘDNA UMIEJĘTNOŚĆ W SZTUKACH WALKI!

Niezależnie od tego, czy są na zajęciach sztuk walki, czy na zawodach, różnica między dobrym a słabym zachowaniem często sprowadza się do oceny. Uczniowie uczą się, jak w ciągu chwili dokonać prawidłowej oceny sytuacji, korzystając z informacji, które mają pod ręką podczas szkolenia. Uczą się również, jak odróżniać dobre instynkty od złych – i wykorzystywać te informacje do wydawania osądów.

Elite Skillz - Program dla nastolatków - Centrum Rozwoju Dziecka Młodzi Wojownicy

Rozwój umiejętności

Centrum Rozwoju Dziecka Warszawa - Elite Skillz - Młodzi Wojownicy
Elite Skillz 15-18 lat - Mlodzi Wojownicy Centrum Rozwoju Dziecka Warszawa

ZABIERZ SWOJE DZIECKO Z KANAPY I SKIERUJ NA SZTUKI WALKI

Może się wydawać, że nastolatek z radością spędziłby cały dzień na kanapie, grając w gry wideo lub publikując posty w mediach społecznościowych. Epidemia elektroniki może być dobra pod wieloma względami, ale nastolatki nadal potrzebują aktywności fizycznej, aby zachować sprawność i zdrowie. Zajęcia ze sztuk walki zapewniają nastolatkom wymagające treningi w zabawnym, towarzyskim otoczeniu, które rywalizuje z każdą grą wideo.

JAK WYZNACZAĆ (I OSIĄGNĄĆ) CELE

Wydaje się, że nastolatki nie przejmują się wyznaczaniem celów w perspektywie krótkoterminowej lub długoterminowej. Nauka sztuk walki wymaga od nich regularnego dążenia do celu. Każda umiejętność, której się uczą, i każdy zdobyty pas reprezentuje cel, który osiągnęli. Wyznaczanie celów w ten sposób zapewnia nastolatkom narzędzia potrzebne do wyznaczania osiągalnych celów w szkole, w domu i w życiu.

WIĘCEJ KORZYŚCI

 • Złe postawy nie są tolerowane w naszej szkole sztuk walki, a nastolatki uczą się, że szacunek jest wymogiem w życiu.
 • Nastolatki uczą się, że nieostrożność może być kosztowna.
 • Zajęcia ze sztuk walki budują siłę.
 • Zajęcia ze sztuk walki pomagają nastolatkom budować i wzmacniać mięśnie.
 • Nastolatki, które ćwiczą, dobrze się czują.
 • Nastolatki, które czują się silne na zewnątrz, tak samo czują się wewnątrz.
 • Kontrola i przemyślane podejmowanie decyzji są niezbędne w sztukach walki.
 • Gdy nastolatki uczą się ruchów, muszą również nauczyć się podejmować decyzje o tym, kiedy ich używać.